Kargo


Nova Saat(saat.com.tr)’den aldığınız ürünler Mng Kargo güvencesi ile size ulaştırılacaktır.Siparişlerinizi sitemizin ana sayfasında yer alan kargom nerede panelinden yada www.mngkargo.com.tr den size verilen kargo takip numarası ile takip edebilirsiniz. Siparişleriniz 1 ile 3  işgünü içerisinde adresinize ulaştırılacaktır.Hafta içi saat 17:00 den itibaren yapılan alışverişler bir sonraki gün mesai başlangıcında(saat 09:00) işleme alınacaktır.Hafta sonları ve Cuma saat 17:00 den sonra yapılan alış verişler ise Pazartesi sabah saat 09.00 dan itibaren işleme alınacak ve 3 gün içerisinde siparişleriniz adresinize teslim edilecektir.

Verdiğiniz siparişlerin maliyeti ne olursa olsun kargo maliyeti şirketimize ait olacaktır. Arızalı ürünlerin 30 gün içerisinde kullanılmadan iadesi halinde kargo ücreti de dahil firmamız tarafından hiçbir ücret talep edilmeyecektir.Kargo teslimi sonrası meydana gelecek hasarlar ve eksikliklerin sorumluluğu firmamızda değildir ve takibi bizzat sizin tarafınızdan yapılır.Bunun için kargonuz adresinize geldiğinde ürünü kontrol ederek almanız gerekmektedir.Bunun ile ilgili çıkacak sorunlara yönelik aşağıdaki önerileri okuyun dikkate alın lütfen;

1- Adresinize ulaşan siparişlerinizde talep ettiğiniz ve faturanızda belirtilen ürün adedinin aynı olduğunu kontrol ediniz.Yaptığınız kontrolde bir sıkıntı gördüğünüzde hemen 0212 217 5 700  nolu telefondan arayarak veya destek@saat.com.tr adresinden bize mail atarak mutlaka bizimle iletişime geçin.

2-Aldığınız üründe bir ezilme veya darbe görürseniz tutanak tutarak teslim alınız ve yukarıda belirtilen adres ve telefondan bizi bilgilendiriniz.

3-Aldığınız ürünün pakedini veya kutusunu kontrol ederek alınız.Kontrol etmeden teslim formunuimzalayarak aldığınız ürünün parça veya tamamının eksik olması sorumluluğu firmamıza ait değildir.Firmamız ürünü fotoğraflayarak kargo şirketine teslim etmekte ve bundan sonra olabilecek eksik ve hasarların sorumluluğunu kargo şirketine devretmektedir.

Yukarıda yapılan uyarı ve önerilerin dikkate alınması önemle rica ederiz.Aksi taktirde çıkabilecek sıkıntılarda firmamız sorumluluk almayacaktır.